»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
54
...
Következő oldal
 
161.
2006.04.29 18:39

Hello!
 Tisztelt moderátorok!

Felhívnám figyelmeteket, hogy az egyik honlapra igaz hogy küldtem képet és megengetem neki hogy feltegye, de visszavontam mert hazudod nekem az oldal szerkesztője! Ezért arra kértem hogy szedje a honlapjáról ez kb 1-1,5 hónapja volt azt még mindig úgyan úgy van! Arra kérném a moderátorokat hogy vagy töröljék le a honlapját vagy legalább azokat a képeket szedje le amit én küldtem! bár már jópáran mondták rá hogy össze visza lopdosa az anyagokat!!!!! Amelyik honlapról szó van az ez: www.gportal.hu/cobra11jansemir Értesék meg a szerkesztővel hogy ne lopdoson sehonnan mert ha ezt fojtatja akkor nem sok ember fogja szeretni utánna!

Köszönöm

Attila

 
160.
2006.04.27 16:25
Értem nagyon köszönöm a választ...és azt is hogy azért utána néztél:)
 
159.
2006.04.27 10:43
Cara14: sajnos ennyi nagyon kevés. Egyrészt azért, mert ez a témakör inkább annak megvitatására szolgál, hogy mit is lehet és mi az ami megengedhető anélkül, hogy szerzői jogsértés történjen. A konkrét problémákkal egyszerűbb és tisztább a webmesterekhez fordulni e-mailben, mert hamarabb eljut hozzájuk a panaszod. Webmester emilje jobbra lenn, a Kapcsolatok menüpontban. Sajnos ez a beírás azért is nagyon kevés, mert igencsak divat az össze-vissza másolgatás és bizony azt is kell bizonyítani panasz esetén, hogy az 'áldozat' saját szellemi termékét, ill. saját maga által készített képét másolta a 'tettes'.
Ezért mindenképpen szükséges, hogy írj nagyon részletesen a Webmesternek.
 
158.
2006.04.26 20:40
Csak két címet szeretnék megadni kaleidos.gportal.hu---->ő az úgymond áldozat kaleidostars.try.hu ----->ő a tettes^^ Csak arra kérem a moderátorokat,hogy tegyenek valamit az ügy érdekében.De ha nem lehetséges,az sem baj csak adjanak valamilyen visszajelzést hogy ők is látták az említett oldalt Előre is köszönöm és további jó munkát
 
157.
2006.04.26 11:00
olcsipalma: van itt néhány apró probléma
 
  1. Ez a Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések témakör, a Te problémádnak meg halvány köze sincs hozzá.
  2. Mona83 már beleizzadt abba, hogy segíteni próbáljon, de hiába, ha egyszer nem olvasod el amit leírt Neked, csak elbeszélsz mellette.
  3. A törölt oldalak visszaállítására nincs lehetőség.
  4. Az oldalaid feltörése egyedül a Te hibád, hiszen valószínűleg olyan jelszót adsz meg, amit igen könnyű kitalálni. Az jelszavad legyen halál bonyolult, álljon minimum 8 karakterből, de az sem baj, ha több. Tartalmazzon a jelszavad mindenféle olyan karaktert, amit az angol ABC elbír. Pl: C7fy85xGD1j   olyan jelszót, mint pl. kiskecske gyerekjáték feltörni.
  5. Ne mentsd el a gépen a jelszavaid, főleg, ha nem egyedül használod a gépet, lehet, hogy a tesód, vagy valamelyik haverod szórakozik Veled.
És ez továbbra sem a megfelelő topic:))
 
156.
2006.04.24 18:20
jó megcsináltam újbnól az oldalt de kiszeretnék tiltani valkit ip-címe alaján van rá mód,hogy valakit az emilcíme alapjánkitiltsak az oldalamról?mert félek,hogy ezt is letörli!Mindig feltöri az oldalaimat!
 
155.
2006.04.24 13:47
a webmesternek milyen mail címről írtál?
 
154.
2006.04.24 13:46
nem voltam bejelentkezve a gportal-ba de odaírtam a mailcímemet!Szentem azon is elérhető vok és be is volt linkelve!
 
153.
2006.04.24 13:35

olcsiplama: milyen mail címmel írtál levelet?

 
152.
2006.04.24 13:33
Jó írtam is nekik levelet de még mindíg nem válaszoltak.És tudom,hogy ki törölte le írtam is nki 1 mail-t,de van rá esély,hogy vissza kapom!Bár tudom,hogy ennek az esélye 1 az 100.000.00-hoz.SajnaL
 
Elöző oldal
...
54
...
Következő oldal