»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
55
...
Következő oldal
 
151.
2006.04.24 12:25

olcsiplama:

ebben csak a webmester tud segíteni, nek írj(webmester@gportal.hu)

 
150.
2006.04.23 20:58

Nekem valki feltörte az oldalam és letörölte!Az oldalam címe csacskasims.gportal.hu

a neve csacskasim kérlek csináljtok vissza már írtam egy mailt-t is!könyike!Nagyon sokat dolgoztam vele!És ha lehet akkor tegyéteg ip-ssé és akkor valahpgy hagy tiltsam ki azokat akik letörölteék!

Előre is kösy

 
149.
2006.04.19 16:43
croni0410:

Ha tényleg te általad készített tartalomról van szó, akkor írj egy levelet a webmesternek, ami tartalmazza az alábbiakat!
- Az adott oldal címét
- A te oldalad címét
- És a te oldaladon, és az említett oldalon, pontosan hol találhatók a szóban forgó tartalmak!

Csak akkor írj a webmesternek ez ügyben, ha általad készített tartalomról van szó, és nem te is másoltad valahonnan, illetve nem másolt anyagokból készítetted el!

Másolt tartalomnak számít az is, ha külföldi oldalakról másolsz, az is, ha lopott képekből animált gifet készítesz, illetve az is, ha más g-portálos oldalakról másolsz!

 
148.
2006.04.16 20:37

Lenne egy kérdésem. A rupert-alias-ron oldal egyik szerkesztője vagyok. A panaszom az, hogy néhány hete felbukkant egy honlap, egy bizonyos rupertron4ever oldal, amely azzal foglalkozik, hogy az általunk írt dolgok nagyrészét lemásolja. Szeretném emgkérdezni, hogy ilyenkor mia  teendőnk, mert már írtunk egyszer ilyen panasszal, de úgy lkátszik, hogy az oldal szerkesztői nem veszik figyelembe a felszólítást se...

Kérem segítsenek, mert ez nagyon idegesító, hogy bármit felrakunk, azt ők azonnal lelopkodják...

Köszönettel:

a rupert-alias-ron oldal szerkesztői

 
147.
2006.04.14 12:18
Dachen: ilyenkor sajnos semmi, ne töröld, hanem tiltsd le őket!
 
146.
2006.04.14 12:03
Sziasztok! Nagyon összezavar, hogy bizonyos "Szue, Kyle, meg a bandájuk" Állandóan teleírogatják a vendégkönyvem és a chat-em. Bármilyen őrülten is hangzik, már csak a regisztráltak kláthaták. Beregiztek és folytatják. ÉS én csak törlöm-törlöm, de ők újra-és újra írnak. Itt az oldalam: www.gportal.hu/neoworld Mit csinálhatok ilyenkor?
 
145.
2006.04.11 16:24
Köszi!
 
144.
2006.04.09 11:42
gyk424: Bizony jogsértés. Kérd el tőle mindenképpen. Viszont, ha nem ő csinálta a zeneszámot, vagy nincs rá kizárólagos joga, akkor nincs joga engedélyt adnia a felhasználásra.
 
143.
2006.04.09 11:37

Sziasztok!

Az jogsértésnek minősül, ha letöltök valahonnan egy számot, kivágok belőle egy részletet és azt felrakom háttérzenének? Ezt megcsinálhatom? Kérjem el tőle?

Előre is köszönöm a segítséget!

 
142.
2006.04.06 16:17

Moonka: ha ilyen helyzetbe kerülsz, akkor írj egy levelet a webmesternek, a másoló oldal, és a saját oldalad címével, és pontos listával arról, hogy a lopott tartalmak a te oldaladon, és a másikon hol található.

Ha a webmester jogosnak látja a kérést, akkor intézkedik.

 
Elöző oldal
...
55
...
Következő oldal