»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
81
...
Következő oldal
 
854.
2006.04.29 11:41
Jocee, az Avant-Browser tényleg az IE-re épül, de ellentétben vele, semmilyen panaszom nincs rá.
 
A 850-es hozzászólásodra csak ötletem van.
  1. Töröld az inaktív felhasználókat. Láthatod, hogy ki, mikor lépett be utoljára, aki hónapok óta nem, az mehet a levesbe. Így csak az aktív, tényleg érdeklődő tagjaid kapnak körlevelet, emellett az inaktív tagok regisztrációi nem foglalják feleslegesen a tárhelyed.
  2. Tegyél ki hírlevél modult, aki akar kapni bármiféle értesítést az oldaladról,  az íratkozzon fel, a körlevelet pedig ne használd.
Régebben a free.enveco.hu -n, ha regisztráltál beilleszthettél az oldaladba egy kis ADD TOVÁBB ikont, amire, ha kattintott az ajánló, akkor tovább tudta küldeni az oldal ajánlatát, úgy ahogy azt a 853-ban leírtad. Sajnos ez már ott megszűnt, de biztos találsz a Google-ben hasonlót, vagy valakit, aki tud segíteni abban, hogy hol találhatsz. Én körülnézegetnék ezeken az oldalakon is, bár nem hiszem, hogy ezzel sok újat mondtam: http://www.ingyen.lap.hu/
 
 
olcsipalma: a szerzői jogok védelme miatt, nem valószínű, hogy akad majd valamikor is video modul.
 
853.
2006.04.28 20:17

Aziránt érdeklődnék tisztelettel, hogy miként tudnék a portálon Excel táblázatot csatlakoztatni és ezáltal megjeleníteni?

 
852.
2006.04.28 20:02
Noss az lenne az ötletem,hogy a modulkezelőben legyen egy olyan modul is,hogy videók!
 
851.
2006.04.24 03:00
Ismét lenne egy pár 5letem és sztem ezeket nagyon jó lenne ha megvalósítanátok(G-Portal Team)!
1.A regisztrációt megerősítő email után a Gportal kiküld egy másik levelet hogy köszönjük a regisztrációját....!Nah az lenne a jó ha annak a levélnek a szövegét a bizonyos oldal (amin regisztráltak) tulajdonosa szerkeszthetné és akkor az menne ki az eredeti(ami most van) helyett!
2.Ha lenne egy olyan menüpont is hogy oldaajánló,amelyből a bizonyos ember ajánlhatná azt az oldalt ahol éppen belement abba a menüpontba!És akkor a saját email címét,saját nevét kéne megadnia jah és persze annak az email címét és a nevét akinek éppen ajánlani szeretné!És akkor a rendszer elküldene automatikusan egy mail-t arra az email címre amit megadtak!
Sztem ez a kettő télleg nem lene rossz!
 
850.
2006.04.23 23:00
<br>
 
849.
2006.04.23 17:17
Én csak azt szeretném kérdezni hogy lehet sortörést csinálni???
 
848.
2006.04.21 22:35
Jah és van egy 5letem is!Egy új!Nekem van 6000 felhasználóm és mikor elküldök egy körlevelet akkor elég sok visszajelzést szoktam néha kapni hogy haggyam már őket békén és felejtsem el a mail címüket!És azt tudom hogy ezt ki lehet jáccani azzal hogy megváltoztatja az a valaki az email címét egy hamisra hogy ne kapjon mail-t!De ezt sokan nem értik vagy nem tudják hogy kellene megcsinálni ezért az jó lenne ha a körlevélből ki lehetne venni egy pár darab felhasználót!Ez sztem nem lenne hülyeség!De ez sztem van így!
 
847.
2006.04.21 22:33
Aril azt tudom legalábbis gondolom hogy miért van hogy direkt csak IE 5.5 vagy annál újabbal lehet szerkeszteni!Ez asszem azért van mert vannak olyan böngészők amik a megszerkesztett szöveget másképp láják(html kód miadt)!És ezért csak IE-vel lehet!És ezért gondolom a szerkesztők nem akarták azt hogy mondjuk a Ie-be életlenülse nézzen ki másképp a szöveg mint ahogy azt valaki megszerkesztette!De viszont lassan szerintem az Opera ugyanolyan szinten lessz vagy máér van is mint az Internet Explorer!Ezért sztem legalább Operában meg lehetne csinálni!De végülis ezt nem mi döntjük el!Az Awant Browser pedig azért szerkeszti úgy mivel az az Internet Explkorer moduljait használja(majdnem csak egy pluginnak hasonlítható az IE-re),mert az IE-t használja böngészéskor!Amúgy ezt a máshogy kinéző szöveget(mint ahogy azt szerkesztették) ezt már tapasztaltam Mozilla böngészővel!
 
846.
2006.04.20 11:20
mexike: tényleg jó ötlet, jegyeztük az igényt, bár nekünk is eszünkbe jutott már régen :-)
 
845.
2006.04.19 21:08
Sziasztok! Szerintem lehetne olyan, hogy a cikkeknél van húzva egy vonal, és ott ki lenne írva, hogy Hozzászólások (0), és ahány hozzászólás van, a szám azt számolja! Szerintem ez jó 5let, de ti tudjátok...
 
Elöző oldal
...
81
...
Következő oldal