»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
84
...
Következő oldal
 
2006.03.25 15:34
Hali ! tud valaki segíteni WEB TV-t hogyan lehet feltenni az oldalra? (az Otthoni Munka... site-on van egy frankó) mi kell hozzá és honnan lehet beszerezni??? elöre is kösz a válaszokat: belax1
 
823.
2006.03.23 16:14
Hááát, nem igazán, főleg a flash.com os gomboknál. Próbáld röviden megfogalmazni a menüpont neveket, sajna ez van, esetleg egy kimondott flash gomb készítőt próbálj inkább, mert meg van az az előnyük is hogy ha újra bemész szerkeszteni, nem romlik el a kód, ráadásul reklámmentes a gomb, itt találsz párat válogass ha gondolod...
 
2006.03.23 09:41
Szia ! kösz és nagyon király az oldalad !! egy kérdés: a gombok nagyságát (hosszabb szöveg) lehet befolyásolni?
 
2006.03.19 22:17
Halihó csupán egy aprócska kérésem lenne, szerintem nem olyan vészes meló, bár gondolom, ezen kívül is van ezer dolgotok. Azért hátha:) Nagy megkönnyebülést jelentene számomra (s szerintem másoknak is) ha a naptárban ki lehetne emelni azokat a napokat, melyekre készítettünk bejegyzést, s ne kelljen egyesével kattintgatni, és a hírek közt keresgélni, mi mikor van. Előre is kösz Dani
 
820.
2006.03.17 18:39

ODK-Hungary.

Flash button:Klikk ide.

 
2006.03.17 17:03
sziasztok ! tud valaki segíteni, hogy az flashbuttons.com oldalról letöltött menüket, hogyan kell beilleszteni ? előre is kösz !
 
818.
2006.03.16 11:16

Szia! Szeretnék videókat feltölteni. Jó lenne ha lehetne. Legalább is nekem :) Köszi

 

 
2006.03.15 07:35

Lialia azért azok az avatarok nem nyomik, csak eljárt felettük az idő. Egyébként nyitott kapukat döngetsz, avatar kérdésben nemsokára lesz változás

 
816.
2006.03.14 16:06
Sziasztok! Többször olvastam már ezen a fórumon, hogy sokan szeretnék, hogy lehessen feltölteni saját avatart ezek helyett az adott - uram bocsá'! - gagyik helyett. Akár úgy is megoldható lenne szerintem, hogy az URL-jét linkkelné be valaki az avatar kiválasztásánál a jelenlegiek helyett, vagy akár mellett. Ez elvileg nem terhelné tovább a szervert szerintem - de javítsatok ki, ha tévedek! -, és így legalább tutira teljesülhetne is a hőn vágyott kívánsága sok embernek! :)  Remélem, kapok választ...
Baráti üdv.
 
815.
2006.03.13 20:12
valahogy at kéne hogy a chatből lehessen törölni a hszeket.mert sok gyerek beírogat csúnyákat és azért új chat-et kell csinálnom
 
Elöző oldal
...
84
...
Következő oldal