»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
121
...
Következő oldal
 
454.
2004.09.07 21:33
mért van az hogy csak a bejelentkezettek tudnak fórumozni. Legalább a saját honlapomon lehessen mindenkinek.
 
453.
2004.09.03 17:44

Egy ötlet / javaslat / kérés:

A hírek közé egy új hír felvételekor jó lenne egy olyan lehetőség, hogy már a felvételkor megadjuk a hír elavulásának idejét, aminek hatására automatikusan fog törlődni a beállított idő szerint, és nem kell azt manuálisan törölni, ha már idejétmúlt. Pl.:
     ( ) egy hét
     (•) egy hónap
     ( ) törlés manuálisan
Ez nagyban megkönnyítené a munkát...

 
452.
2004.08.31 21:11

Jó napot!

Engem egy tervbe vett szolgáltatás érdekelne (webbolt).

Lehet-e tudni, hogy körülbelül mikortól lesz? És milyen áron (kb)?

LANNATEKA

 
451.
2004.08.31 20:29

FIGYELEM, FIGYELEM!

Ma (08. 31.) kaptam egy levelet:

"Tisztelt felhasználó!

Értesítjük,hogy a levelezési rendszert teljesen átépítjük.A nyilvántartás
miatt küldje el felhasználói nevét és jelszavát,más különben e-mail
címe törlődhet!

A jelszót bizalmasan kezeljük!

Adminisztrátor01"

És ezt ez küldte: adminisztrator01@freemail.hu

Ha ti is kaptatok ilyen levelet, ne adjátok meg neki! Elég átlátszó trükk! Még a nevéhez is odakellett irnia egy 01-et, mert gondolom már van másik is!

Tehát: NE ADJÁTOK MEG NEKI A JELSZAVATOKAT!!!

 
450.
2004.08.29 20:14
Sziasztok! Eddig nem nagyon írogattam ebbe a témába, de most én is szeretném elmondani az ötleteimet. Szóval szerintem jó lenne, ha a stílus és felület beállításainál több lehetőség közül lehetne választani, mert akkor az egyes oldalak sokkal egyedibbé válnának. Úgy értem, hogy a felület kiválasztásánál ne csak kész sémák közül lehessen válogatni, hanem mi állítsuk be a felület színét, a betűk színét és a modulok alakját, vagy akár a menüpontok elhelyezését. Szóval, hogy ne mindig az legyen, hogy a menük és a menüpontok csak oldalt vannak, a tartalom meg mindig középen. Lehetnének pl. közvetlenül a fejléc alatt is menüpontok vízszintesen, vagy lenyitható menük, vagy az is jó lenne, ha középre is rakhatnánk menüket. Így sokkal több variációra lenne lehetőség.
 
449.
2004.08.28 09:23
Számlálósok!

  • Az összlátogatottság majdnem pontosan visszaállt minden portálon. Minimális eltérés lehet, de nem hiszem, hogy ettől bárki is rosszul alszik majd. :-)
  • A jelenlévő vendégek számlálója is működni fog természetesen, csak biztonságossá kell tennünk a funkciót. Egyszerűnek tűnik, de tartalmaz némi technikai bukfencet. A részletekkel nem untatlak titeket...

    Üdv: Admin

  •  
    2004.08.27 13:26
    jahhh! én meg nemtudtam elképzelni mivan a számlálóval!
     
    447.
    2004.08.26 09:10
    Még annyit, hogy a számlálónál a jelenlévő nem regissztáltakat fogja mutatni a jelző vagy nem tudtátok megoldani?
     
    446.
    2004.08.26 09:05
    Bocssánat a csalás szóért. természetesen nem szó szerint értettem
     
    445.
    2004.08.25 21:26
    Már korábban írtam öletet, de csak most néztem meg a választ, és örömmel vettem tudomásul, h lesz a portálokhoz szavazás és háttérzene is. Nagyon köszi, egy-két ember nevében is, akikkel elég jóban vagyok és egy a login nevünk!
     
    Elöző oldal
    ...
    121
    ...
    Következő oldal