»
»
Bugok minden mennyiségben
Bugok minden mennyiségben
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:58
Ez a topic lesz a buglista. Ha találtok valami hibát, írjátok le, hogy mi az, és hogyan sikerült előidézni :)
 
 
Elöző oldal
...
198
Következő oldal
 
54.
2003.10.13 16:07

Köszi a választ!

Hozzászólás széle:rájöttem hogy az avant browser miatt nem látom azt a keretet ami pl ezt a szöveget veszi körül e sorok írásakor(majd lehet hogy feltöltök egy képet róla hétvégén)

DEL

 
53.
2003.10.11 13:08

Kedves deluxe!

Egy 213 kb-os kép az szerintem kicsit nagyobb, mint egészséges volna (képoptimalizáló progival 100 kb mindenre elég). De szerintem, ha minden rendben lenne a gépeddel, ez egyáltalán nem okozna gondot. A 2 perc túl sok, ott nálad lehet valami gond. Mellesleg az ADSL nem olyan gyors feltöltésnél (csak 64 kilobit/sec), mint letöltésnél (max 384kb/s).

Az ftp-t nem támogatjuk, mert pillanatok alatt warez, mp3 és egyéb cuccok jelennek meg minden ilyen helyen, ez a tapasztalat. Mi pedig nem szeretnénk egyik ingyenes felhasználónk helyett sem tartani a hátunkat. Viszont szívesen kötünk szerződést bárkivel webhostingra. Pl. a mini csomagunk havi 1.450,- Ft (50MB tárhely, domain szolgáltatás, 1 e-mail 2 aliassal, ftp, stb). Ott is kikötjük a szerződésben, hogy mit lehet felrakni, mit nem, de ott a felelősség ezután már nem a miénk. 

A hozzászólásnál milyen széle tűnik el? Kicsit nem értem a gondodat, bocsi...

Admin

 
52.
2003.10.10 20:36

ja, és a képtárat nem lehetne ftpsen elérni?nagyon jo lenne,mert hát talán az biztoságosabb(néha nekem olyan mintha befagyna az oldal pedig pl213kb filet töltöttem 2percig adsllel.. aztán meg semmi nem volt a képtárba hanem ugyan oda rakott vissza ahonnan ráklikkeltem a Feltölt!-re)

na ma már nem beszélek többet remélem segítettem a bugok felkeresésében...

deluxe

 
51.
2003.10.10 20:23

Hi!Nekem olyan gondom -nem is gond csak zavar picit-hogy ügye pl itt is bejön a hozzászólás ablak amibe lehet írni.Na nekem a széle eltűnik...winxppro,ie6,full fríssítés...

kapcsolatom bőven jó,ugyhogy nem tudom mi a baj(ja és először bejönm majd 2mp mulva eltünik)

DELuxe www.gportal.hu/dragonforce

 
50.
2003.10.07 18:08

Valami olyan gond lehet, ami a te kapcsolatoddal vagy gépeddel függ össze, mivel itt mi hiába igyekszünk produkálni a hibát. Egyszerűen nem akar kiléptetni a portálod.

Az is okozhat olyan hibát, amit említesz, hogy ha az oldaladról átlinkelsz egy másik portálra, ahol nem vagy ugyanazzal a névvel és jelszóval regisztrálva. Ugyanis ez esetben az autentikációd érvényét veszti - persze így a saját oldaladon is.

Okozhat hasonlót a netkapcsolat szakadozottsága is, bár ez csak durva esetekben igaz.

Admin

 
49.
2003.10.07 14:53

Re! Internet Explorer 6.0.; Windows XP; általában csak 1-2 ablakot használok, és csak a saját oldalamon vagyok bejelentkezve, kivéve amikor ide írok. Még mindig ugyanaz a probléma áll fent.

 
48.
2003.10.07 07:49

Szia, Gabe!
Próbálgattam a portálod, merthogy neked állítólag mindig kilép. Én elég sokáig nézegettem, sokat "kattintgattam", mégsem dobott ki. További részletek kellenek. Böngésző típusa, oprendszer, hány böngészőablakod van egyszerre, másikon is be vagy-e jelentkezve egy g-portálos oldalra, stb.

Üdv: Admin

 
47.
2003.10.05 11:41

Hi. Amikor bent vagyok a honlapomon, szinte minden 10. kattintásom után kijelentkezik magától... Már kezdem unni...

Gabe //gportal.hu/slipknot

 
46.
2003.09.21 23:45

Nem magától törlődött, hanem te törölted (vagy legalábbis az, aki portáltulajként be volt jelentkezve). Sajna így nincs mit tenni.

Admin

 
45.
2003.09.19 18:22

Hi!lécci segítsetek kitörlődött az egyii cikkem és nem tudom miért!vissza tudjátok hozni?a www.gportal.HU/dragonforce oldalamon a cikkek menü alatt volt!:(

DELuxe

 
Elöző oldal
...
198
Következő oldal