»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
98
...
Következő oldal
 
2005.06.20 15:01
Sziasztok! A portálom segítségével szeretnék novellapályázatot indítani. A beérkezett pályaműveket feltölteném a honlapomra, mindegyiket külön oldalra. Kérdezném: meg lehet-e oldani, hogy a látogatóim szavazzanak a művekre? Olyan szavazómodul (vagy hasonló) kellene, amely nem engedné meg, hogy valaki pl. a saját pályaművét felszavazza 5-ösre, magyarán: jó lenne, ha minden szavazó csak egyszer szavazhatna. Vagy legalábbis naponta egyszer szavazhatna. Megoldható ez a gportálon, vagy a webmesternek kell írnom bőszen bukszanyitogatva a megoldásért? Előre is köszönöm, ha valaki megtisztel a válaszával.
 
683.
2005.06.19 09:03
Mary-Kate & Ashley: azt, hogy Te kis szemtelen!, nem mondom, ezt úgyis tudod :-)

Ha egyedi, új stílust akarsz, csak kérned kell, és elkészítik neked. Ide írj: stylist@gportal.hu
ha szerencséd van, ráér a fiú, és elkészíti neked. Az árról vele kell egyezkedni. Ha olyan a stílus, hogy bárki használhatja utána, akkor ingyenes, ha csak magadnak akarod, akkor egyezzetek meg.

 
2005.06.17 15:47
azt szeretném már megkérdezni h mikor lesz kész egy újabb stílus és felület és mennyi időbe telik, mert már jó lenne ha lennének újak, már unom a mostaniakat
 
681.
2005.06.14 16:52
Én úgyszoktam könnyen megtalálni,hogy bírom a Google-ba a kulcsszót,és mellé,hogy gportál,vagy gportal.
Eddig minden lapot megtaláltam így.
Hisz annál jobb kereső nem is kell.
:DDDDDDDD
(no persze,ha nem egyhetes a portál)
 
680.
2005.06.14 16:25
Hy! Én olyat látnák szívesen itt, h a portálok listáján lehetne keresni, mert ha az oldal, amit keresek a 50. helyen va, és nem tom melyik témában, sokat kellene olvasnom. Szavakra kéne keresni... Légyszi csináljátok meg.
 
679.
2005.06.12 00:40

Én szívesen  látnám, hogy mikor kik vannak fenn az oldalon. pl 3 regisztrált és 10 vendég. Ha ez megoldható akkor  jó lenne:))) Ha van ilyen akkor mondjátok el mit és hogy csináljak:)

A másik: valami kis pici játék amit lehetne a saját oldaladon játszani vendégekkel, regesekkel együtt. amőba, snapszer, szerencsekerék verzió stb..

 

 
678.
2005.06.01 18:04

Szia!

Meg tudod csinálni hogy csak regisztráltak láthassanak valamit.Csak pénzbe kerül.Úgy gondolom már nem nagyon érdekel.:)

 
677.
2005.05.31 13:29
Megkapom, de nekem nem a tiéd kellene. :) Igazából egy olyan listát szeretnék, ahol fent van kb. 10 ember elérhetősége (nem is fontos, hogy ők regisztrálva legyenek), és ezt csak regisztrált felhasználók láthassák. Ahogy te mondod, úgy csak azokat tudom megnézni, akik már írtak a fórumba. Azt hittem van valami trükk, amivel meg lehet oldani, hogy bizonyos részt csak regisztráltak nézhessenek meg. Üdv, Imi
 
676.
2005.05.30 09:46

"regisztrált felhasználók adatait (leginkább az elérhetőségüket)"

Klikk példúl az én nevemre,ugyanezt megkapod.
Ez nem jó?

 
675.
2005.05.30 09:37
Sziasztok! Szeretnék egy olyan részt csinálni, ahol a regisztrált felhasználók adatait (leginkább az elérhetőségüket) szeretnék közzétenni. De jó lenne, ha ez olyan helyen lenne, ahol csak a regisztráltak férnek hozzá. Tud valaki erre valami megoldást? A FAQ-ban olvastam, hogy egyelőre nincs olyan modul, amit csak a regisztráltak láthatnak. Később esetleg lesz ilyen? Üdv, Imi
 
Elöző oldal
...
98
...
Következő oldal