Hírek

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

Fc Ried-Sv Mattersburg a következö bajnoki mecs!

2007.05.07. 14:50
Csiziék szerdán ujabb bajnoki mérközést játszanak Fc Ried csapata ellen,nagyon fontoss mérközés mert ha sikerül nyerniük akkor biztos uefa kupa indulok lesznek,szorítsunk Csiziéknek hogy sikerrel járjanak!Hajrá Mattersburg!

Csiziék programja!

2007.05.07. 14:18
Csiziék am délelött 10:00 órakor edzetek,holnap kedden 15:00 órátol lesz edzés és utána utazás Linzben!Szerdán reggel 10órakor edzés és este bajnoki mérközés az Fc Ried csapatával!

Sv Mattersburg-Fs Superfund 2-4!Pappel stadion 7000 néző!

2007.05.06. 21:27
Csiziék verességet szenvedtek hazai pályán 4-2-re az Fc Superfund csapatátol!7000 néző volt kiváncsi a rangadora! Csizit a 80ik percben lecserélték amikro négy egy volt az eredmény! Következő meccset az Fc Ried ellen játszák szedán 05.09 -én!

Vasárnap 15:30 Pappel Stadion SV Mattersburg-Fc Superfund!

2007.05.04. 20:08
Vasárnap délután 15:30kor Sv Mattersburg-Fc Superfund bajnoki mérközésre kerül sor a Pappel Stadionban Mattersburgban!Informácioink szerint Csizi a kezdöcsapatban kap helyet!

2007.05.03. 21:35
Ma délután 15:00 órátol edzettek Csiziék amelyen erdei futás volt a programban,holnap pénteken 15:00 órátol,szombaton 15:30tol és vasárnap délután mérközés Kabát Péter csapat ellen a Paschingal!

CSIZI KÖSZÖNETE!

2007.05.02. 17:56
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDEN VIDEOTON BARÁTI KÖRÖS TAGNAK,MEG VIDEOTON SZURKOLONAK MEG MINDEN MAGYARORSZÁGROL ÉRKEZŐ SZURKOLONAK AKIK ELUTAZTAK MIATTAM A KUPADÖNTÖRE BÉCSBEN HOGY SZURKOLJANAK NEKEM ÉS CSAPATOMNAK!KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK,NAGYON JOL ESETT NEKEM HOGY IGENIS SZERETNEK ÉS ELJÖTTEK ÉRTEM!ÖRÜLÖK HOGY BARÁTAIMNAK TUDHATLAK BENNETEKET!KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER!

Fájó vereség,elszalasztott gyözelem!Austria Wien-Sv Mattersburg 2-1!Hanappi Stadion 15500 néző

2007.05.02. 11:00
Csiziék sajnos kikaptak az osztrákkupa döntöjében 2-1-r a Hanappi Stadionban,megszerezték a vezetést és a második félidöben két perc alatt megfordította az eredmény az Ausztia Wien!Csizi a meccs után nagyon szomoru volt hiszen egy yöztes meccs ment ki a kezük alul!

Sturm Graz-Sv Mattersburg3-1!Upc Stadion 7000 néző,Graz!

2007.04.28. 22:12
Csiziék sajnos vereséget szenvedtek 3-1-re a Sturmtol,Csizi vé!gigjátszotta mérközést és nagyon szomoru volt a meccs után,de most nem szabad nagyon elkenödnie a veresség miatt mert kedden nagyon fontoss mérközés vár rájuk!

Szombat 2007.04.28 Graz!Sturm Graz-Sv Mattersburg!

2007.04.27. 14:11
Holnap 2007.04.28-kán este 18:30kor a Sturm Graz csapata fogadja Csiziéket az Sv Mattersburgot bajnoki mérközésen amelyen informácioink szerint Csizi kezdö lesz és reméljük sikerrel járnak és legyözik a Sturmot!

Nagyon fogynak a jegyek a kupadöntöre!

2007.04.25. 22:38
Nagyon fogynak a jegyek a május1-én megrendezendő osztrákkupa döntöre,amelyen az Austria Wien mérközik meg az Sv Mattersburgal!Informácionk szerint töb mint 15000 jegy elfogyott és várhatoan telt ház lesz ami 17500 nézöt jelent!

2 : 1
64. perc: Makra a büntetőterületen belül a labdáért vívott harc közben fellökte Kereket, a közelben álló játékvezető büntetőt ítélt, melyet Csizmadia jobbal, nagy erővel lőtt a kapu bal oldalába. 2-1
1 - 1
76. perc: Vincze bal oldali szöglete Csizmadiáról közvetlen közelről perdült a hálóba a labda. 1-1
2005 augusztus 27.szombat
Fáy utca 2000 néző
Játékvezető: Megyebíró János
Vasas – FC Fehérvár
0 : 3
Györök bal oldali szögletét a rövid oldalon érkező Csizmadia három méterről fejelte a kapu jobb alsó sarkába. 0-1
2005 novenber 5. szombat
Sóstói stadion 5000 néző
Játékvezető: Saskőy Szabolcs
FC Fehérvár – MTK
1 : 0
Vezet a Fehérvár! Csizmadia ugratta ki remekül Sitkut, akit a 16-oson belül buktattak. A jogosan megítélt büntetőt Csizmadia, az elvetődő kapus helyére, középre bombázta. 1-0

Magyar Kupa
2006 március 15. 18 óra
Kaposvár - FC Fehérvár
1 : 2
Kaposvár : 1000 néző
Játékvezető: Erdős
80.perc. Vincze szöglete után Csizmadia 8 méterről Andruskó mellől a bal felső sarokba fejelt, 1-2!
________________________
2006 március 31
FC Fehérvár - Reac
3:1
89. p.: Vincze szögletét Csizmadia a kapuba fejelte az ötös sarkáról. (3-1)
_______________________
2006 április 29
Vasárnap 11:30
FC Fehérvár - Debrecen
81.perc: Egy hosszú indítást Sitku vett le Máté szorításában, majd középre gyötörte a labdát, ahol Csizmadia érkezett a leggyorsabban, és 6 méterről a kapuba bombázott, 1-1.
Megyebíró János
A 78. percben a piros-kékek is büntetőhöz jutottak, amikor Dvéri szabadrúgása után Sidibe földre vitte Kuttort. A 11-est Csizmadia belőtte, bár Csernyánszki hozzáért a labdához. (2-1)

1 : 3 (0 : 0)

69. perc: Egy szabadrúgás után Kuttor rázta le a védõjét a tizenhatos bal oldalán, közelrõl a jobb kapufát találta el, majd a visszapattanó labdát fél méterrõl Csizmadia jutatta a hálóba. 1-1
___________________

2006.08.27.17:30
Paks 3000 néző
Játékvezető: Kassai Viktor
Paks - Fc Fehérvár
 0-2
47.perc.Bozic szabadrúgása után a kapufáról kipattanó labdát Csizmadia kotorta a hálóba. (0-1)
2006.10.21.
Vasárnap 18:00
Sóstói Stadion 2000 néző
 Fc Fehérvár-Kispest
 Vezette:Solymosi

84. perc: Egy szögletet követően Dvéri ívelt a kapu elé, Csizmadia fejesét Miski hárította, de védő ismételt, és két lépésről a hálóba kotorta a labdát. 1-0